Yavru Kedime Mama Önerisi

Monaco32

Merhabalar, benim 1,5 aylık bir kedim var. Evimize yeni geldi aslında bir tane daha kedim var ancak o 3 yaşında. Bu yüzden yeni kedime yavru kedi maması almalıyım. Ama bir türlü karar veremedim hangi marka mama alsam??? Önerilerinizi bekliyorum❤❤❤

7 CEVAP

Monaco32

Teşekkürler deneyeceğim :)

Monaco32

Evet bende hem besleyici hemde kaliteli bir mama arıyordum teşekkür ederim❤

Nurls

Ben advance’ın yavru kediler için olanını kullanıyorum. Paketin sesini duyunca bile koşuyor :D herhangi bir sorun da yaşamadım

poughkeepsie

Orijen, Acana, Instinct üst segment ve et içeriği yüksek, besleyici mamalar ancak pahalı
ND, Proplan, Hills de ortanın bi tık yükseği, içeriği diğer mamalara göre daha iyi olan ama biraz daha tuzlu olanlar
Benim kedim yavru değil ama ND kullanıyorum, memnunum tavsiye ederim. Yavruyken profine kullanmıştım fena değildi ama dışkısı çok kokuyordu

FloorGang

Yinede sen numune iste alıcağın mamadan önce

FloorGang

Ben mystic öneririm içeriği güzel numune de veriyorlar.

Monaco32

@FloorGang öneriniz için çok teşekkür ediyorum❤ Onu da listeme ekliyorum :D