Yeni Kedim Diğer Kedime Alışır Mı?

Monaco32

Merhaba benim şu an da iki tane kedim var. Biri 3 yaşında diğeri 1,5 aylık yeni geldi. Ama önceki kedim hep benimle yalnız yaşamaya alıştığı için yeni gelen kedime karşı çok değişik tavırlar sergiliyor. Sanki bu evin kraliçesi gibi davranıyor. Hatta bana karşı bile tavrı değişti. Bana küs gibi davranıyor. Ne yapmalıyım, bize alışır mı???

4 CEVAP

poughkeepsie

doğal, zamanla alışır

Monaco32

Teşekkürler inşallah :)

yusufsaygin2

Kediden kediye değişmekle beraber genelde anlaşıyorlar, hatta anlaştıkları zaman onlardan mutlusu olmuyor genelde. :D İlk başta bir kedinizi sevin, elinizi yıkamadan o eliniz diğer kediye koklatın, aynı oyuncaklarla oynatın. Birbirlerinin kokularını almasını sağlayın ki daha hızlı alışsınlar.

Monaco32

@yusufsaygin2 çok teşekkür ederim söylediklerinizi uygulayacağım❤