Evin İçinde Kaka

Sedayksl

Kedim kakasını kumuna yapar normalde bu sabah salonda koltuğun arkasında bide koridorda küçük bir parça buldum ama üstleri kumlu kumundan mı çıkartıyor yoksa yapıp sonra üstünü kapatmak istediğinden mi kumlu bilmiyorum. Bir kere de tuvaletine yakın yerde yine kumlu bulmuştum sanırım bitmeden tuvaletinden çıktı poposundan düştü diye düşünmüştüm. Bana tepki göstermek için mi yapmıştır gece oynatıp uyumaya çekildiğimizde sinirlenebiliyor çünkü gitmeyelim diye

7 CEVAP

Sedayksl

Tepki göstermek için sinirlenmiştir yorumlarını gördüm bende acaba dediim o yüzden mi bakalımm her zaman olmuyor ama bizim ki hareketli oyun seviyor yatağımıza topunu taşır getirir oynatalım diye :)

poughkeepsie

Kumundan çıkarıp oynamıştır muhtemelen bi süre gözetleyin kaka yapma vakitleri hemen hemen aynı saatlerde oluyor her gün, kum sesini duyunca kapatmasını bekleyin ve hemen tuvaletinden çıkarın. Bazen psikolojik de olabiliyor nu davranışları, ortada oyuncak olsun mutlaka ve mümkünse o bitti demeden bitirmeyin oynamayı en azından yorulsun baya

Sedayksl

Oyuncakları ortada zaten yoruyoruz hatta sıcaktan çabuk yoruluyor dinleniyor bırakıp gittiğimizde sinirleniyor 1 saatten fazla oynattığımı biliyorum, kum kabına yakın değildi bu sefer işte ve kabında başta kaka görmedim

Sedayksl

Gün içinde böyle bir sorunla karşılaşmadım normalde bide kapatıyordu

poughkeepsie

Üzerinde kum olması kabına yapıp çıkardığını gösteriyor, salona yapsaydı üstüne kum taşımazdı muhtemelen. Internette bakınca da herkes bi anda sebepsiz yaptığını söylüyor ben de anlamadım umarım bi an önce vazgeçer :(

lenaersu

benimkide ustunu kapatmaya calisirken disari dusuruyor sonrasinda da oyun oynuyor onunla bu sorun takip ederek veya kum seviyesini yukselterek cozebilirsiniz

Sedayksl

Yok dışarı düşürme değil bu salonda gördüm kabı uzakta normalde hiç dışarda olmaz