Bu Güzelliğin Türü Nedir?

NilsuAltun

Sokakta bulduk. Biz bakabilecek durumda değiliz. Sahiplendireceğiz fakat türünü anlayamadık. Bilgilendirirseniz çok seviniriz. Şimdiden herkese teşekkürler. :))

6 CEVAP

Ozge00

Ankara kedisi olabilir veya beyaz sokak kedisi. Bu tür kediler cok istek alıyor. Sahiplendirilir hemen merak etmeyiniz.

SBKart2207

Yaaaaaa çok şirin. İkinci fotoğraf mükemmel ❤️ cinsini bilmiyorum

Linsenpai

Ankara kedisi diye düşünüyorum kafa şeklinin üçgen olması nedeniyle. Umarım hemen yuva bulur. İkinci foto da çok tatlı ajsjsjjdıd

KosanKelebek

Elf kulaklari var resmen kedinin çok tatlı :-)

Anonymus552223

Beyaz kediler sokakta cok perişan oluyor. Umarim bian once sahiplenilir. Iyi bakildiginda cok daha fazla guzel olacak suan cok bakimsiz.

sforselin

Beyaz renkli kediler için arayan fazla oluyor. Lütfen dikkatli olun sahiplendirirken. Bol şans koca kulaklıya da :)