Kediyle Uzun Yolculuk

irmak520

Uzun yolculuğa çıkıcam ne yapmam gerekir. Hiç çıkmadı bende bir kediyle çıkmadım zararı fln olurmu?

2 CEVAP

EnfalSena

Tedirgin olmayacağı bir yere koymalısınız arabanın da cok sallanmaması kedinin stres olmaması gerekir aynı zamanda çantanızı iyi seçin asla çıkamayacağı bir şey olsun

yusufsaygin2

Öncelikle boxunun üstünü siyah bir örtü ile kapatırsanız kendini güvende hissedecektir. Belirli aralıklarla mama, su, tuvalet ihtiyacını karşılamak gerekiyor. Eğer evden 2-3 gün için ayrılıyorsanız bence kedinizi götürmeye gerek yok. Evin çeşitli bölgelerine mama ve su kapları koyup içine de normalden daha fazla mama ve su koyarsanız onun için sorun olmaz.