Kedi Şelalesi Kullanımı Sırasında Kaçak Olma İhtimali Var Mı? Kedim Çarpılır Mı?

Kartanesiiii

Kedi şelalenin kablosunu ısırması halinde ya da ürünün sürekli kullanımına bağlı veya herhangi bir sebepten şelalede kaçak olursa kedim çarpılırsa diye endişelendim. Böyle bir risk var mıdır? Elektronik cihazlara hakim olan kişiler bilgilendirebilir mi?

1 CEVAP

Kuzucansu44

Ben yaklaşık 1 yıldır kullanıyorum. 2 tane var bende, sürekli çalışıyor. Böyle bir durumla hiç karşılaşmadım