Brit Care Tüy Dökme Sorunu

roserna

arkadaşlar yakın zamanda brit care sunny güzel tüyler için olan mamasından aldım. kedimin tüylerinin daha çok güçlenmesini beklerken tam tersi tüyleri aşırı dökülmeye ve mamasını az yemeye başladı. hiç bu mamayı kullanıp bu sorunla karşılaşan var mı? sizce tüy dökmesinin sebebi nedir? bundan önce purina one almıştım içeriği sebebiyle sadece bir ay kullandım. tüylerine çok iyi gelmişti. onun haricinde ek olarak bazen ton balığı, tavuk haşlaması gibi ek besinler de veriyorum vitamin olarak da gimcat multivitamini veriyorum

1 CEVAP

Ozge00

Her mama her kediye iyi gelmiyor ne yazık ki. Ben baska bir markanın mamasini kullanırken ilk ay çok dökülme olmuştu ama 2-3 ay kullanımda normale döndüğünü farkettim. Zaten şuan dökmesi cok normal, benimki de döküyor şuan.