Yaşayan En Yaşlı Kedi

ranteveteriner

Vet. Hekim

Anket

1-3 Yaş
(14 oy)
3-7 Yaş
(8 oy)
Toplam (22 oy)

Dünyanın Yaşayan en yaşlı kedi olan Rubble 31 yaşında vefat etti.
Daha önce bu rekor 30 yaşında Amerikalı Scooter isimli bir kedi de 30 yıl ile rekorlar kitabına neredeyse giriyordu.
En uzun yaşayan kedi ise 38 yaşındaki Creme Puff isimli kedide.

Yaşayan en Yaşlı Kedi Rubble geçtiğimiz ay vefat etti. 31 yaşında ki Manin Coon cinsi Kedi Rubble ingilterede yaşıyordu. #kedi #veteriner #rekor https://ranteveteriner.com.tr/31-yasinda-kedi-rubble-vefat-etti/

Sizin Kediniz Kaç Yaşında???

4 CEVAP

ballokumu

Rekoru söylemektense nasıl beslendikleri ile ilgili bilgi verilse daha faydalı olur

Ayselgns

Benim kedim 01.08.2020 tarihinde 5 yaş olacak. Uzun seneler birlikte olmamız dileği ile. Onu çokkk seviyorum..

Anonymus552223

Etrafimda gordugum cok az yasli kedi var nedense:(

NZI

Kedim yok :(