Kedi Dışarıda Çık Agresif

Nazzz000

Evimizin kedi bireyi dışarı çıkınca çok agresif oluyor. Dokundurmuyor tıslıyor hatta bazen yabancıymışım gibi Isırıyor ve patiliyor. Ama eve gelince bir şey yok. Bu konuda bir fikri olan var mı?

17 CEVAP

Nazzz000

Evet oldum olası sevemedik tasmayı. Sanırım üstünlük mücadelesi veriyoruz dışarı çıkınca :)

Yagizsolakk

@Nazzz000 rica ederim deneyümleyebilirsiniz ama takip edin huysuzlugun yanı sora tüy dökümü yaşar anında bu tip durumlar varsa hiç çıkartmayın demiyorum ama apt. Bahçesiyle başlayın kısa mesafelerle devam edin ve arada tam bi gezinti yapın onunla deeim şahsi düşüncem.