Sıcaklar İçin

venniee

arkadaşlar ben vantilatörü çalıştırıyorum bu sırada leoda önüne geçip yatıyor havalar çok sıcak onun hasta olmasını istemiyorum. Vantilatör çarpar mı kedilere? sıcaklarda neler yapmam gerekiyor

5 CEVAP

ZehraBulutt

En yüksek ayarda değilse çarpmaz, benimkiler de önünde yatıyorlar. Sularını da soğuk koyuyorum hatta ben.

Ayselgns

Klima çok zararlı ama vantilatör de sorun olacağını çok sanmıyorum. Ben ikisini de kullanmıyorum sıcaklarda bunalıyoruz.

Billthet12

Günün en sıcak vakitlerinde yanı 12 ile 4 arası ben kedime soğuk suyla ıslatılmış havlu koyup yanına buz kütlesi koyuyorum oradan hiç kalkmıyor akşama kadar

Billthet12

Çoğu zaman ateş düşürmek için vetler bu yöntemi kullanıyor

çok oturduğunu düşünüyorsanız döndürme ayarını açabilirsiniz vantilatörün, ben öyle yapıyorum en azından