Kedimin Tasmayla İmtihanı

nhazalsahin

Kedime ne zaman tasma taksam klips kısmını ağzına geçiriyor nefessiz kalmış gibi sesler çıkarıyor acaba biraz daha sıkı mı takmam lazım ben 2 parmağım rahat geçecek kadar boşluk bırakıyorum siz nasıl yapıyosunuz

6 CEVAP

Elifozdemrrr

Bence tasma takmayın çünkü buraya da atmıştı birisi çıkarmaya çalışırken boynundaki damarı yırtmis kedi ve bende de aynısı oldu bol olmadığı halde tasmayı ağzına geçirmiş ve öndeki uzun dişine takılmış cebellesiyordu hayvan ben gormesem uğraşırken muhtemelen ya dışını kirardi ya çenesini o gün bugündür takmıyorum tasma ve siz evde yokken takcakmissiniz o zaman hiç takmayın çünkü zil biryerlere takılabilir inanın çok vaka var tasmalardan siz eve geldiginizde o saklandığı yerden çıkar zaten :)

mervevehubble

dışarır çıktığı için mi tasma takıyorsunuz? öyleyse eğer dişlerini geçiremiycek kadar 1 parmak gibi mesafe bıraksanız yeterli. Allah korusun sakatlanabilir çok boşluk kalırsa.
Evden çıkmıyorsa da tasma takmayın yazık ne gerek var

Ozge00

Evde tasma takmak doğru olmaz. Biz takmıyoruz.

nhazalsahin

Ev için değil misafirlikte olduğumuz süre boyunca evi tanımıyor hangi köşeye gireceğini bilemem en azından zil olursa bulabilirim diye istiyorum

blue_hpood

kedinizi bulmak için takıyor olabilirsiniz ama büyükse gerek yok. kötü şeylerle karşılaşabilirsiniz.

Latahzen27

Başta bnde tasma takmayı düşünüyordum ama kerim rahatsz olduğu için takmiyorum