Kedim Su Kusuyor

Sut_lac

Selamlar, 11 aylık iran kedim üç gündür sarı-yeşil su kusuyor. Dün veterinere götürdüm safra kusuyordur önemli değil dedi ama bugun yine uykusundan kalkıp su gibi kustu ishal ya da istahsızlık yok nedeni ne olabilir yaşayan var mı böyle bir şey? Başka bir veterinere mi götürmeliyim ?

5 CEVAP

Ozge00

Başka veterinere götürün. Normal değil bu. Bazı veterinerler gerçekten umursamaz oluyor vallahi. Uc gündür kusması normal değil

Ayseenur10

Midede bi problem olabilir, böbreklerinde problem olabilir. Kan testi falan yapılması gerekli aslında. Üç gündür kusması normal değil maalesef

benjithecat

Üç gündür kusmasaydı tüy kusuyor derdim sen başka bir veterinere götür onu

roserna

hemen başka veterinere götürün. bu kadar uzun süre ve sarı yeşil su kusması normal değil.

Anonymus552223

Seyrek olarak bir kere kussa tamam da 3 gundur kusuyormus baska veterinere goturun