Balkon-Pencere Fileleri

blue_hpood

arkadaşlar, birkaç kötü haberle daha karşılaşınca ben de file yaptırmaya karar verdim, hem camlara, hem balkona. ama merak ettiğim bir şey var, ben kalın, yeşil olanlar alacağım ve iki kat olarak yapmayı düşünüyorum, tam koruma için. yine de aklıma takılıyor, bu fileler yırtılmaz, değil mi? evde olmadığım zamanlar bizimki çok daralıyor, her yeri kapatıyorum, file olursa açık bırakacağım balkonu, filelere güvenebiliriz değil mi?

3 CEVAP

Ayseenur10

Kümes telleri oluyor yeşil derken ondan mı bahsediyorsunuz? Onlar baya sağlam oluyor aslında tek kat bile yeter bence. Ya da ince fileden bahsediyorsanız o kümes tellerine bakabilirsiniz aklınızda bulunsun

blue_hpood

aslında balkona ip yaptıracağım, iki kat. camlar için de kümes teli düşünüyorum.

blue_hpood

Ozge00 bayağı yaramaz. ben de o siteyi gördüm, oradaki yeşil olanlardan alıp iki kat yapmayı düşünüyorum balkona.