Tasma

Kedi66665

Boyun taşması nasıl takabiliyorsunuz bizimkisi takınca çıkartmaya çalışıyor

3 CEVAP

roserna

evde durduğu için takmıyorum siz de dısarı çıkarmıyorsanız takmanızı tavsiye etmem ağızları takıldığı için boğulma tehlikesi geçirebilirler

Linsenpai

Tasmayla ilgili başıma gelenleri anlatmıştım, profilimde son açtığım konuya bakabilirsiniz. Eğer zorunlu değilse evde tasma takmayın lütfen gerçekten tehlikeleri var

Gulsahka

tasma takmak eğer bebeklikten bir alışkanlığı yoksa tehlikeli olabilir. çıkarmaya çalışırken ağzına takılabilir ya da bir yere takabilir boğulabilir. istemiyorsa takmayın derim.