Kedimin Ayagi İncindi

lenaersu

merhaba kedim bir kolunu havada tutuyor ustune basamiyor incindigini dusundum veterinere goturecegim ancak annemler evde degil uzerimde cok fazla para yok veteriner masraflari ne kadar tutar ona gore gelmesi uzun surmezse annemi bekleyeceğim tahmini bir ucret verebilir misiniz tecrubeniz varsa

13 CEVAP

Ozge00

Amanın bizim burda en fazla 50 tlye patlar hadi bilemedin 70. büyük şehirlerde daha çok bu fiyat sanırsam.

lenaersu

@Ozge00 kendisi oyun oynarken bir anda miyavlamaya basladi ne oldugunu bilmiyoruz yara falan yok biraz sis duruyor diger koluna gore, dokununca tepki gosteriyor

Ozge00

Anneniz ne zmana gelecek? 2-3 günden fazla ise siz götürün. Durumu anlatınca zaten anlarlar. Taksit yapıyor çoğu vet. Umarım ciddi bir seyi yoktur.

lenaersu

herkese tesekkur ederim daha iyi suanda

Ozge00

Ne olduğunu bilmediğimiz için fiyat konusunda bi fikrim yok. Ayaginda yara tarzi bir sey mi var yoksa yüksekten mı düştü veya siz mi bastiniz? Kırık çıkık tarzı bir şey ise bir tık daha fazla tutuyor diğerlerine göre.

Gelyahron

70-80 lira muayene ucreti.
20-30 lira tıbbi malzeme
40-50 lira ağrı kesici
Tahmini 150 lira falan

Ozge00

Ayağının altinda herhangi bir sey var mi baktiniz mi? Benimkinin patilerine kum kaçmış daha once onu temizledikten sonra düzeldi.

Gelyahron

Evet buyuksehirde maalesef fiyatlar uçuk. Mesela kan tahlili parametre başına 50 lira. Hanfendi kediyi götürse, eğer tecrübesiz veterinerse üstüne röntgen de ister 150 lirada röntgene verir

Gelyahron

Şişliği ne kadar çok mu şiş?

lenaersu

@Gelyahron hayir cok az bir fark var diger kolundan sislik acisindan

Gelyahron

Telaşlanmayin yumuşak doku zedelenmesi olmuştur büyük ihtimalle Yine gözlemleyin inşallah kötü bişey olmaz

Billthet12

Bugün daha aynı şikâyetden ben götürdüm 160tl verdim

lenaersu

@Ozge00 cok tesekkurler yardiminiz icin ve kum kacmamis kontrol ettim