Kedi Sinekliği

ozleeemklllc

cama sineklik takıcam ama nasıl daha güvenli olur kendim mi yapsam falan bilmiyorum fiber sineklik falan gördüm hangisi işe yarar nasıl yapmalıyım en önemli konu bu bence

1 CEVAP

veganggx

Suzionline instagram hesabında bu başlık adı ile öne çıkarılmış hikayelerde bir sürü seçenek görebilir ve değerlendirebilirsiniz. Ben montajla uğraşmak istemedim, becerebileceğimden emin olamadım. O yüzden winblock ile iletişime geçtim. Bir bayilerinden gelip montajı da onlar yaptılar. Yaklaşık 3 aydır kullanıyorum, şu ana kadar çok memnun kaldım.