Kiraz Çekirdeği

oyagundogd

Kedim yaklaşık 3.5 aylık. Ve bulduğu her şeyi yiyor. Nereden bulduysa az önce ağzında kiraz sapı buldum. Hemen aldım ama hemen sonrasında kusacakmış gibi davranış sergiledi fakat kusmadı. Çok tedirgin oldum. Eğer sapıyla oynarken yanlışlıkla çekirdeğini de yediyse?

2 CEVAP

Ozge00

Yemiş büyük ihtimalle kusmaya çalıştığına göre.

QueenMete

Dışkısını kontrol edin. Arkadaşın kedisi zeytin çekirdeği yutmuştu bir sıkıntı yaşamadılar. Umarım siz de yaşamazsınız... çok yaramazlar :)