Çok Acıl Acıl Acıl

Minikbihter

2.5 aylık kedim ishal oldu bu gece her yere yaptı kakasını bu gece kafesinde tutsam olur mu salmali mıyım ben uyurken her yere tuvaletin yapar diye korkuyorum ne yapmalıyım lütfen yardımcı olun bu iki gün veterinere gidemem maalesef

7 CEVAP

Elifozdemrrr

Kafesinde tutarsanız hayvancagiz kafese yapar ve üstü başı batar orada tutulur mu hiç halınıza yani evin zeminine çarşaf vs serin yaparsa ona yapsın ya usutmustur ya da yediği bir şey dokunmuştur gidememe sebebiniz ne bilmiyorum ama tavuk haşlayıp verin gidene kadar devam ederse yani yarında da gidin acilen ama 2 gün çok uzun süre ishal için

Zeke

Pirinç patates ve tavuk göğsü haşlayın yedirin. İshalini geçirir 2 güne

Ozge00

Tavuk göğsü iyi geliyor. Haşlayıp verin. Kafeste duramaz üstü basi batar hep. Bir de yıkamaya çalışırsınız sonra daha kötü olur. Tek odada durabilir kafeste durmaktansa. İshalin bir sürü sebebi var. Gecmezse acilen veterinere gitmesi gerek

Minikbihter

@Elifozdemrr evet kafese koyma fikri gerçekten çok saçmaydi eve gelince bir an endişelendim çok teşekkür ederim :)))

Billthet12

Tuvalet eğitimi yok mu

Minikbihter

@Ozge00 evet evin bir odasına aldım şimdi miyavliyor ama yapacak bir şey yok :( çok sağolun :))

Minikbihter

@Billthet12 evet var dün karma aşı oldu galiba ondan oldu