Günün Fırsatları Barınaklara Bağış Veteriner Klinikleri Soru Cevap Blog Fotoğraf Yarışması

Kedim Yemek Yemiyor, Bana Küsmüş Olabilir Mi?

MinikHoshi
MinikHoshi

166 Puan

Arkadaşlar 3,5 aylık tekir kedim 2 3 gün öncesine kadar yemesinde içmesinde sıkıntı yoktu. Ama şimdi sadece su içiyor yemek hiç yemiyor ağzına veriyorum atıyor. Kıyafet dikmiştim onu giydirmeye çalışmıştım 2 3 gün önce ama giymek istemedi ona mı sinirlendi acaba? Birde evde bi kere yalnız kaldı çok miyavlamış neden olduğunu bilmiyorum napicam? (fotoğraftaki gibi uzak duruyo)6 CEVAP

epiglottis
epiglottis

144250

O anlil giysiye kizmis olabilir ama bu kadarcik seyden yemeden icmeden kesilmez. Bir hastaligi olabilir veya sicaktandir


Ozge00
Ozge00

19395

Yas mama veya et deneyin bir de. Dişlerinde sorun olabilir, depresyonda da olabilir. Baska aklima bir şey gelmedi şuan. Sevdiği bir seyi yedirin. Yemezse veterinere götürün.


Gelyahron
Gelyahron

116428

Herhnagi bir rahatsızlığı yok şuan değil mi? Birde eğer gerekmiyorsa kıyafet giydirmeyin derim çünkü stres yapıyorlar


Ozge00
Ozge00

19395

Yavru kediyi evde yalnız bırakmamak daha iyi. Kıyafet de giydirmeyin kediye bu sıcak havada. Üstlerinde başka bir sey olmasından hoslanmiyorlar.


sforselin
sforselin

10359

Bu yaşta bi kedi maksimum 4 saat falan yalnız kalabilir diye biliyorum. Kıyafet giydirmeyin çok gerekmiyorsa, hoşlanmıyorlar hiç. Sevdiği yaş mamadan falan açın, oyun oynamaya çalışın. Büyük ihtimalle düzelir aranız. Yok olmuyorsa da bir sağlık sorunu olabilir. Veteriner hekime danışmanızda fayda var.


QueenMete
QueenMete

2644

Kediniz için yaş mama vermeyi deneyebilirsiniz... ya da evde kendinizin hazırlayacağı manalardan da verebilirsiniz. Eğer onları da yemezse bir veterinerle görüşmenizde fayda olacaktır.


Soruya cevap yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.

Üye Ol Giriş Yap

  • 78 Görüntüleme
  • 6 Cevap
  • 1 Pati

SORUNUZ MU VAR?

Uzmanlardan ve diğer üyelerden faydalı cevaplar almak için:

Yeni Soru Sor
HAYTAP & PETLEBI
BARINAKLARA BAĞIŞ
BUGÜNE KADAR 25490 KG MAMA BAĞIŞLANDI

BENZER SORULAR