Erkek Kedimi Kısırlaştırmak İstiyorum. İstanbul Anadolu Yakasında Güvenilir Bir Vet Önerinize İhtiya

mervevehubble

İstanbul anadolu yakasında güvenilir bir vet önerinize ihtiyacım var. yaklaşık 2-3 ay sonra yaptıracağım şu an küçük ama önceden bulmak istiyorum doğru veterineri.

6 CEVAP

HaleSebnem

Göztepe Veteriner Kliniği
Kemal Altunbaş

KosanKelebek

Bu öneriye benim de ihtiyacım var :-)

mervevehubble

teşekkür ederim (:

sudeogrk

Merhaba, ben Fatih Veterinerinde yaptırdım iki kedimi. 225 tl erkek, 275 tl dişi yapıyorlar. 1 gece orda kaldılar. Şu an ikisi de turp gibi

bbeyzvv

hospivet

Linsenpai

Hospivet öneririm kesinlikle