Ishal Kedi

Ahmetmaras

Kedimin ilk defa kakasını cıvık gördüm 1.5 aydır aynı mamayı kullanıyoruz mamadan olsa ilk başta olurdu heralde soğuk su felan içti 2,3 günden beri ondan dolayı olabilirmi herhangi bir huzursuzluğu yok şuan geçmesi için ne yapabilirim

5 CEVAP

Anonymus552223

Bir kac sefer olursa yediklerinden falandir. Ama uzun surerse, halsizlik istahsizlik falan olursa o zaman veterinere goturursunuz

Gelyahron

Üsütmüş, probiyotik yoğurt verebilirsiniz

Ozge00

Tavuk göğsü iyi gelmişti bize. Haşlayıp verebilirsiniz. Bir de sıcaktan olabiliyormuş veteriner oyle demişti bize geçen gün ama bizimkinin ishali karinca yemesindenmis :(

Ozge00

Çok soğuk su vermeyin bir de. Hasta olabilir.

QueenMete

Çok hassas canlılar olduğu için soğuk su vermiş olmanızdan olabilir. Entrogermina kids 5-10 damla arası verebilirsiniz, reflor tedavisi yapabilirsiniz ama bunların hepsi kedinizin kilosuna göre dozajı ayarlanmalı. Veterinere götürme imkanınız varsa ertelemeyin bence. Ayrıca siz farketmeden sinek ya da herhangi bir yabancı madde yutmuş olabilir. Geçmiş olsun.