Yetiskin Ve Urkek Kedi Bize Nasil Alışır,Ne Kadar Surede Alışır

AhsenAise

Merhaba bugun yetişkin bir kedi evlat edindik ,eve geldiği andan itibaren surekli kacma girişiminde bulunuyor ( daha evvel gecici yuva olduğumuz kedilerimiz genellikle evi keşfe cikarlardi) cok yumuşak bir ses ve yumusak hareketlerle yaklasiyorum ama kavga sesi çıkarıyor ve pati atıyor
Onu çok sevdim bizimle kalmasini istiyorum ne yapmalıyım onu guvende hissettirmek ve bizlere alismasi için

5 CEVAP

AhsenAise

Bir kaç cesit mama sessiz bir ortam hazirladim ve kacma ihtimali olan yerleri kapattim ,simdi kendi haline biraktim evet umarim kendini iyi hisseder

FloorGang

Benim belalı kedimde jackson ne zaman bir kedi oltasıyla kedilerle oynasana hayvanlar sakinleşiyorlar kavgayı bırakıyorlar. Üstüne çok gitme oyun oynamayı dene bence

Gelyahron

Yanına fazla yaklaşmayın ilk etapta, size güven duyması zaman alacaktır.

AhsenAise

Teşekkür ederim , umarim işe yarar

Anonymus552223

Ayaktayken korkuyorlar, oturarak goz temasi kurun. Yuksek ve disarisini izleyebilecegi bir yere minder koyun kendine guvenini arttiriyormus. Ustune gitmeyin o size gelmedikce sevmeyin