Viyo Reinforces

Yuusuft

Bu vitamini kullanan varmı kedim iştahsız ve çok yemekle arası yok daha 4 aylım yemesi lazım ama ağzına zorla tıklıyoruz bu ek gıdanın iştah açtığı söylenir kullanan varmıdır nedir ne değildir yazarsanız sevinirim

2 CEVAP

Gelyahron

Biz kullandık, tadı kakaolu süt gibi. Bizim Kedi icemedi, daha dogrusu hiçbir kedimiz icemedi. zorla şırınga ile verdik. Zaten açıldıktan bir hafta içinde tüketilmesi gereken bir ürün.

Genelde kediler tadını seviyor deneyebilirsiniz genelde kullanan kişiler iştah açtığını söylüyor birde mutamin balık yağı var oda bizde iştah açtı