Yaz Sıcakları Ve Köpek Gibi Nefes Alan Kediler!!!

Olduğumuz yer 40 derece ne yapmalıyız. Gün içinde yattığı yerlere buz aküsü falan koyuyorum , ara ara ıslatıyorum , suyla karıştırıp soğuk süt verdim (yoksa şu içmiyor) daha ne yapabilirim öneriniz var mı

4 CEVAP

Gelyahron

Gereken herşeyi yapmışsınız bence ama süt kediler için zararlı, sut yerine yoğurt verebilirsiniz

sforselin

Serinletme matları satılıyor onları inceleyebilirsiniz. Suyunun içine buz atmayı deneyebilirsiniz. Bazılarının dikkatini çekiyor ve daha fazla su içiyorlarmış. Bizimkinde işe yaramadı ama.

poughkeepsie

Süt yerine ayran yapıp verirseniz daha sağlıklı olur. Kefir verebilirsiniz orta serinlikte

FloorGang

Süt ile içiyorsa illa yavru kedi süt tozu al bari de hem sıvı aldın hemde midesini bozmaz inek sütü