Burun Akıntısı

poughkeepsie

Kedimin 2-3 gündür burnu akıyor, aynı zamanda yine 2-3 gündür ara sıra hapşırıyor. Klima vs kullanmadık henüz ama suyunu serin koyuyorum, yaş mamayı da 2 kere soğuğa yakın bi serinlikte verdim. Bunlardan olduğunu düşünüyorum ama sizce başka bir sebebi olabilir mi?

Ne yapabilirim? Veterinere gitmem gerekiyorsa illa gideceğim tabii ki ama önce bi size sormak istedim

4 CEVAP

Gelyahron

Genelde soğuk ortamdan sıcak ortama geçince burunları akıyor ama hapşırma varsa alerjide olmuş olabilir. Yani soğuktan da olmus olabilir ama zannetmiyorum çünkü bizim kedilere sularını hep soğuk veriyoruz.

Bazı kediler aşırı nazik olabiliyor mesela benim ki azcık bi cereyan da kaldı mı hemen hapşırmaya başlar, üşütmüş olabilir

Ser77

Usutmus olabilir veterinere gidin derim.gecmis olsun.

QueenMete

Bazen toz zerrecikleri bile etki edebiliyor... havalar sıcak olduğu için pencereden giren bir toz ya da polen rahatsız etmiş olabilir. Çok geçmiş olsun.