Twitter #Sudeandastutuklansin

KosanKelebek

Lütfen bol bol bu tabelaya yazınız ve yazarken de popüler tabelaları da ekleyinuz ki daha çok insan görsün ne bileyim fatih portakali falan etiketleyelim haber ajanslarini etiketleyelim bir şeyler yapalım. Uyuyamıyorum kalbim sıkışıyor

8 CEVAP

blue_hpood

şimdi açıp öğrendim, bu piç kızın 2017’de de aynı boku yediğini gördüm, o zamanki haberleri de hatırlıyorum. siktiğimin insan müsveddesine haddini kimse bildirmemiş, böyle boktan şeyleri hâlâ yapabiliyor. tabirlerim için kusura bakmayın.. fena hâlde gerginim.

KosanKelebek

Duruma sadece hayvan sever olarak bakamıyorum bir anne olarak bakıyorum ve evladımin böyle insanlar içinde büyüyor olması canımi yakiyor. Bugün hayvan öldüren yarın insan öldürür. Ve bizim bu insana ceza verecek bir adalet sistemimiz yok. Lütfen yayın birileri açmış bu #sudeandastutuklansin tabelasını tek çözüm medyaya ulaşması

KosanKelebek

Şahıs Sakarya'da yaşıyormuş bu sebeple Sakarya valisini belediye başkanını da twitlere etiketleyelim

Anonymus552223

#sudeandas ölsün

sudeogrk

Bu minik dostlardan ne istiyorlar ben anlamıyorum. Her defasında evde sinir krizine giriyorum. Bu nasıl bir akıl?, nasıl bir mantık?,nasıl bir vicdan?, nasıl bir eğitim?. Bu insanlar maalesef sağımızda solumuzda gezmeye devam ediyor. Bitmiyorlar ve utanmıyorlar. Kaldı ki takipte ediliyorlar. Bununla ilgili yasa olmadığı sürece o kadar giden can için ne olacak bilemiyorum. Umarım tez zamanda bu durumların artık önüne geçilir. Dayanamıyorum artık

blue_hpood

olay nedir, henüz haberim olmadı?

tuanaerol5755

Söylediklerinize "den den" koyuyorum

lwb

büyük ihtimal sahte hesaplarından biri, sürekli sahtesi açılıyor. gerçeği bir kaç sene önce vardı, o da gözaltına alındı vs sonra ne oldu bilmiyorum