Kedim Saldırganlaştı Ve Korkmuş

shrxyz

kedimiz balkondan atlamasın diye geceler onu taşıma çantasına koyuyorduk ondan önce çok iyiydi bizimle ama şu anda sürekli saldırmak istiyor ve sevilmek de istemiyor ısırıyor ve yüzümüz saldırmak istiyo mamasına da gitmiyor yerdeki her şeyi yiyo

6 CEVAP

Gelyahron

Psikolojisi bozulmuş ve şuan ruhsal bir çöküş içerisinde. Balkonunuzda uygun bölümler varsa file veya kümes teli ile kapatabilir hem balkondan düşme endişenizi ortadan kaldırır hem de psikolojisini düzeltmiş olursunuz

shrxyz

tmm çok teşekkür ederim ????????

shrxyz

dediğinizi yapacağım da onu nasıl geri ilk haline getirebilirim

Gelyahron

Size güven kazanması gerekiyor. İlk önce box'u onun görmeyeceği bir yere kaldırmanız lazım çünkü gözü sürekli onu arar. Sonra kendi haline bırakmanız lazım bir kaç gün. Daha sonra oyun yaparak ve sevdiği bir yiyeceği ödül olarak verirseniz tekrardan barışabilirsiniz.

Anonymus552223

Kacmasini istemiyorsaniz guvenlik filesi takin, boxa koymak iyi bir yontem degil. Gunduz de atlayabilir siz gormeden

shrxyz

tmmdır çokkk tşkr edrm ???????????? herkesten