Ecosin Tableti Nerden Alabilirim?

kedimedisever

Kedimde mantar başlangıcı var çok fazla tüyü dökülüyor. Ne önerirsiniz?

4 CEVAP

kedimedisever

???

Ser77

Crystalin animal health adli bir urun var tavsiye ederim.nhp.com.tr den okuyunuz.onun disinda once batikon surup 30 dk sonra dermotrosyd kullanabilirsiniz mantarli bolgelere ama uzun surer bu illet crystalini oneririm.

kedimedisever

Mantar değilmii bi veterinere gösterdim mantar dedi başka bi veteriner ise alerji dedi mantar değil dedi. Çok yıkadıysanız da olmuş olabilir dedi mama değişikliği de olabilir dedi bu veterinerler niye böyle hepsi farklı bişey diyor

dorakitten

instagramda ecosin.efer diye bir hesap var oraya yaşadığınız şehri mesaj atarsanız en yakın ecosin satan veterineri size söyleyecektir. geçmiş olsun