Kedim Yakında 2 Aylık Olacak Kedim Sıkıntı Çıkarıuor Ne Yapacağım

tuanaerol5755

Bazen kakası poposunda kalıyor yalamıyor heryere sürülmüş.
Alışsın diye ıslak bir bezle siliyorum daha doğrusu silmeye çalısıyorum kaçıyor bağıriyor ağlıyor bende bacaklarımın arasına sıkıştırıp öyle temizliyorum yoksa elletmiyor pis pis gezip yerlere duvarlara bulaştırıyor ne yapacagimı bilmiyorum ne zaman alısır kendini yalamaya

5 CEVAP

Anonymus552223

Kakasi biraz daha sert olsa bu kadar bulasmaz. Biraz ishali var bence

ozleeemklllc

annesinden öğrenir bu durumları aslında siz silerseniz kendi tamamen temizlemeyi bırakır bir vet görüşü alın

Ozge00

Zamanla öğreniyorlar. Benimki yavruyken poposunda kaka kalıyordu alamıyordum da. Eve düşüyordu kendi kuruyup. Yapacak bir sey yok. Yoğurt verin. Benimki düzeldi, büyüdü de. Artık öyle bir sorunumuz yok.

tuanaerol5755

Gece biraz ishali var gibiydi sabah baktım sertleşmiş eğer annelerinden öğrenmeleri gerekiyorsa sokaktaki annesiz yavrukediler veya annesi ölmüş olan daha annesinden süt içmemiş olan yavrular nasıl öğreniyor

tuanaerol5755

Teşekkür ederim :]