Yavru Kedi Maması

afindas

yavru kedi için hangi mamayı önerirsiniz n&d bütçemi aşıyor onun bir alt seviyesi olursa daha iyi olur bir de mystic alınır mı sizce fiyatı diğer markalara göre oldukça uygun biraz şaşırtıcı

6 CEVAP

yusufsaygin2

Soru filtresi kısmına "yavru mama" yazarsanız bu konuyla ilgili açılmış yüzlerce başlık görebilirsiniz.

bbeyzvv

proplan iyi değil
nd alamayan hills alamaz
ne değişik insanlarsınız ya

mystic iyi alabilirsiniz

sudeogrk

Ben felicia kullanıyordum. Veterinerim bir sorun olmaz dedi. O da kullanıyormuş. Çok pahalı bir mama değil.

Ben purina proplan kullanıyorum. Veterinerimiz tavsiye etmişti.

Sk03

Hills

afindas

@beyzvv hitap şekliniz oldukça garibime gitti n&d marka mamanın 1.5 kilosu 105 lira bu fiyatı ödeceyecek durumda değilim öğrenciyim. ucuz mama almaktan ziyade hem ortalama hem de fahiş fiyatlı olmayan bir mama aramıştım