Kedim Alt Dişini Düşürmüş Ve Biraz Kan Vardı Bu Normal Mi?

Buketknik

Bu arada kedim 6 aylık erkek

10 CEVAP

Merzela

Çok tatlı bir agız ♥️ sanırım bebeklik dişleri düşüyor yerine yetişkin dişleri gelicek.

mds50

Diş düşürme zamanları hatta kedim dişinin birini düşürmek için kendi kedine epey uğraşmıştı o tarz bir durum olursa da korkmayın.

QueenMete

Merhaba kediler 3,5 aylık olduğunda süt dillerini düşürmeye başlarlar ve 6-8 aylık olana kadar bu süreci tamamlayıp yetişkin dişleri çıkar.

Nazzz000

Ben de süt dişini düşürdüğünde kırıldı sanıp şoka girmiştim :) meğer bizler gibi süt dişleri gidip yenisi geliyormuş korkacak bir şey yokmuş :) Yani normal :)

cckzk

Ben de arka dişlerinden birini evde bulunca panik olmuştum ağzını açıp kontrol etmiştim ama eksik yoktu, kuytu köşede buldum ama, bir hafta kadar sürede yenisi çıkmış bile.

sforselin

Şu ağzın sevimliliğine baakkk. Diş değişimi genelde fark edilmezmiş bile. Endişelenmeyin.

sariemin

Süt dişleri dökülüyordur

tuanaerol5755

Ağıza bakkk

Venusnur

Diş değiştiriyor ufaklık.. Bende ilk dişini yerde.gorunce kırıldı sanmıştım :)

Buketknik

Çok teşekkürler içimi rahatlattınızz :) ????????