En İyi Kısırlaştırılmış Kedi Maması Hangisi Acaba?

Ozey2506

1 yaşında British Short Hair kızım var. Haziran ayında kısırlaştırdım, veteriner Hills mama vermişti. Şimdi bitmek üzere. Kısırlaştırmadan evvel acana veya orijen mama veriyorduk, ama onların kısırlaştırılmış kediler için olanı yok diye biliyorum. Sizce yine Hills mi alsam, en iyisi hangisi? N&D iyi diye duydum. Fikir istiyorum

5 CEVAP

Mamamiaa

proplan ve royal kitten piyasadaki iyi mamalardan fiyatından da anlaşılır zaten. Yalnız şöyle bir şey var bir süre önce proplan kullandık ama içindeki bazı maddelere alerjik tepki gösterdi ve şuan yanağında kocaman bir yarayla dolaşıyo kaşıyıp kanatıyo falan bide bu nedenle tekrar eski mamasına döndük birazda kediye göre seçiliyo.

TugbaAytekin

Bende disi kedimi kisirlastirdim mayista. Veteriner nd balkabakli bildircinli mamaya gecmemizi soyledi.onceden acana kullaniyoduk. Nd asiri kokuyo ve kakasida felaket kotu kokuyo. Acanada hic rahatsiz olmazdik. Tekrar dönmek istiyorum bende

Dilek_Tisha

Biz önceden Hills’in tavuklu mamasını kullanıyorduk şimdi ise N&D’nin tavuklu narlı tahılsız manasından kullanıyoruz. Bizimki N&D’yi daha çok sevdi. Hatta alışsın diye iki mamayı karıştırınca aralarından seçip N&D olanları yedi :) biz çok memnunuz. Tek problem biraz ağır kokuyor.

Fridafrida

Biz pro plan kullandık kısırlaştırmadan önce de sonra ve gayet memnunuz kedim severek yiyor dışkısı da kokmuyor hem pro plan idrar yolları içinde iyi bir marka aklında bulunsun

Ben yavruyken proplan kullandım hep kitten olan, sonra ksıırlaştırılınca aynı proplanın kısırlaştırılmış kediler için olanına geçtik ama 10 kiloda 1 kez çok tavsiye edildiği için nd tahılsız alıyorum, onuda sevdi 2 mamayıda ayırt etmiyor, ıslak mamada sadece seçici pate olan ezmeleri yiyor çorba gibi yapıyorum suyla karıştırıp bayılıyor. hill's te iyi diyorlar ama ben kullanmadım hiç