Proline Vs Sanicat

Melike0nur

Hangisi daha iyidir ki? Ben proline lavantalı kullanıyorum ama son zamanlarda koku yapmaya başladı. Kullananlar yardımcı olursa çok sevinirim.

5 CEVAP

Ozge00

Evet Proline yazin bizde de cok koku yapmıştı.

Bende şu an ikisi de var, koku olarak ikisi de kokuyu hapsetmiyor ama proline dibe daha çok yapışıyor ve daha tozlu ayrıca hiç lavanta kokusu falan da gelmiyor ama sanicat'da (marsilya sabunlu) bildiğin hacı şakir kokusu aslında, dökerken falan kokusunu duyuyorsun bari. Koku probleminde ikisini de beğenmedim.

Iroda

vancat lavantalı kullanın, pahası önemli değil derseniz vancat karbonlu kedi kumu kullanın

Melike0nur

Teşekkür ederim. Diğer kum nasıl?
Kediniz çok tatliymis bu arada.

Melike0nur

Parfümlü olanlar kediler icin zararlıymis ama o yüzden kokusuz alıyorum. Kedim hapsiriyor yoksa.