Çapak

Nurls

Gözünde genelde hep çapak oluyor. Neyle temizlesem canı yanmaz ?

9 CEVAP

sforselin

Pamuğu ılık çay suyuyla ıslatıp temizleyebilirsiniz. Ama lokum:) beyaz oldugu için solüsyonlardan kullansanız daha iyi olabilir. Leke olmasın diye.

mervevehubble

kediniz beyaz olduğu için çay kalıcı leke yapar, kedilerin gözleri için özel solüsyonlar var onlardan kullanabilirsiniz

ZehraBulutt

Solüsyon olarak biopetactive bioeyes kullanıyoruz biz, kurumuş çapakları direkt parmağımla alıyorum ben görünce. Benim de beyaz kedim çok çapaklı.

QueenMete

Merhaba, benim kedimde de çapak oluyor ben crystalin kullanıyorum memnunum. Silerken kedim sıkıntı yaratmıyor.

HaleSebnem

Eczaneden izotonik serum alarak temizleyebilirsiniz. Hem leke yapmaz, hem de sürekli elinizin altında olur.

Ayselgns

Zoovital göz temizleme solüsyonu kullanıyorum. Elleriniz ile kedinizin gözlerine dokunmayın lütfen. Enfeksiyon kapma olasılığı çok yüksek. Kendi gözlerinize de dokunmayın sağlınız söz konusu.

ZehraBulutt

Elimi kedinin gözüne sokmuyorum herhalde, gözünden dışarıya akmış ve orada kurumuş olan çapağı alıyorum. Bunda bir sakınca da görmüyorum. Her konuya gereksiz duyarlar kasıyorsunuz.

Nurls

Teşekkürler:))

tuanaerol5755

Kedimin gözünden dışarı çıkan çapağı alıyorum