Kedim Sanırım Psikopat :D

tuanaerol5755

Oyun oynuyoruz diş geçiriyor ve kedilerin kavga etme şekli varya hani böyle kedi diğerini penceler biri yere yatar falan elimizle öyle oyun oynuyor tamam oynasın ama çok ısırıyor kanatıyor falan daha bebek dişleri kaşındığı için olabilirmi

9 CEVAP

Gelyahron

Avcılık becerilerini geliştiriyor :d

mervevehubble

çok acıyınca ben bırakıyorum büyüyünce başedemem diye :)
diş kaşıyıcı balık şeklinde oyuncak almıştık onu gösterince de kaçıyor :D

AnneRoss

Benim kedim 9.5 aylık, yavruyken bu alışkanlığı törpülemedikleri için şuan öğretmeye çalışıyorum, ellerim kollarım hep diş izi. Bir de benimkinin bir huyu var, tırmalamak yerine diş geçirneyi ekstra seviyo. Isırdığında elimi çekmiyorum, ilgisini bi süre sonra kaybediyor gibi oluyor. Çok acıyo orası ayrı skssldld

İzin vermeyin, daha sonra şiddetin dozu artıyor çünkü ve kalıcı oluyor. Bebekken unutturun.

Totoro111

Elinizle değilde oyuncakla oynatmaya çalışın. Alışırsa ilerde daha kötü tırmalayabilir

blue_hpood

asla izin vermemelisiniz, aksi takdirde büyüdüğü zaman kanatacak kadar zarar verebilir. benim kedimi ilk sahiplendiğim aylarda kollarım tamamen yaraydı, gösterdiğim herkes şaşırırdı. muhtemelen küçükken elle oynatılmış bir kedi. izin verirseniz ileride büyüyünce daha da hırçın olur. halletmelisiniz.

tuanaerol5755

Nasıl halledeceğim oyuncaklarla oynuyor bir süre sonra bıkıp ellerime geliyor

tuanaerol5755

Bizimkide aynı tırmalasın okey ama ısırmasın annemi zaten zor ikna ettim sahiplenmek için annem size zarar verirse dışarı bırakıcağız mecbur diyor ölür dedim yani yaşayamaz dışarının şartlarını bilmiyor yapamaz diyorum o zaman yesin bizi diyor kendi istiyor sıpa

GrauHimmel

Bizim kedimiz de böyle. Ama evde bir tek beni ısırıyor. Omzuma atlayıp kollarıma saldırıyor. Şimdi kolları bıraktı bacaklarımı ısırmaya başladı. Gece uyurken yatağa atlayıp ayak, bacak ne bulursa oynamaya çalışıyor. Eşek herif, bacağımı çekeceğimi bildiği için komple sarılıyor. Hayır diyorum işaret parmağımı gösteriyorum parmağımı da ısırıyor :D. Öğretemedik bi. Oyun oynamak istediğine eminim. Böyle yaptığında hemen oyuncak veriyorum. Artık ne kadar kandırabilirsek.