Malt Macun

Nurls

Candioli bolovia kullanan var mı ? Veteriner gimcat istememe rağmen önce bunu dene veteriner serisidir daha iyidir dedi.

6 CEVAP

ZehraBulutt

İlk defa duydum bunu belki de iyi bir markadır ama içinde şeker olan bir malt iyi olamaz yani. Bir marka isteyince başka bir markayı ısrarla satmaya çalışmak zaten klasik taktik, bilin ki o marka daha çok kar bırakıyor. Veterinerden alışveriş yapmanızı tavsiye etmem internette çok daha uygun fiyatlar.

Ozge00

Şeker zararlı evet. Içeriğinde seker tuz olan şeyleri kullanmamak daha iyi. Kac gram malt cok mu?

mervevehubble

içerisinde karamelize şeker varmış bu belki zararlı olabilir

mds50

Bende gimcat kullanmaya başladım ama günlük mü haftalık mı vereceğim tam bilmiyorum

Nurls

Ozge00, 50 gram

Nurls

Ya ben gimcat istememe rağmen İnatla daha iyi daha iyi dedi. Hatta kasadaki kız direkt geçirdi postan mama falanda almıştık. 70 ₺ verdim malta.