Kısır Kedi Maması ?

Meltemmx32

Arkadaşlar 1 den fazla kedim var bu yüzden mama fiyatlarında pek ileri gidemiyorum bana 220 tl gibi bir bütçeyi aşmayacak iyi bi mama öneriniz varmı ?

3 CEVAP

Venusnur

Proplan somonlu kullanıyoruz. Fiyat performans olarak çok çok iyi. Öneririm

ILoveF

Mystic kullanıyorum ben 2 kedim var benim de. Bir sıkıntı yaşamadık severek yediler yaklaşık 6-7 aydır kullanıyorum. Bende değişiklik olsun sıkılmışlardır diye yeni mama arayışındayım şuan. Belki bana da fikir çıkar burada

Kedimiriltisi

Proplan somonluya gectik memnunuz