Matisse Mama Sahte ?

emre3674

ALOMAMA ISIMLI FARMINA SATIS NOKTASINDAN ******** ARACILIGI ILE MATISSE KITTEN MAMA SATIN ALDIM 10 KG.FAKAT GELEN MAMANIN DAHA ONCEKI 1.5 KILO OLARAK ALDIGIM MAMA ILE ALAKASI YOK TANE VE SEKILLERI DEGISIK DAHA YAGLI VE KEDILERDE DISKIDA KAN YAPTI.ELİNDE 1.5 KILOLUK MAMA RESMI OLAN VARSA YUKLERSE SEVINIRIM

17 CEVAP

emre3674

petlebi daha güvenilir sanırım ama böyle bir ihtimalinde olduğu artık aklımdan çıkmayacak sanırım.ekip gönderecekler bende ki mamayı alıp yenisini bırakacaklar bekliyorum.teşekkür ederim resim ve paylaşımınız için.

Ltwa

Ben de aldim sekilleri ve rengi ayni boyle bugun diger kedilere de dokerken icinden iri taneli acik mama cikti sahte midir lutfen cevaplayin