Matisse Mama Sahte ?

emre3674

ALOMAMA ISIMLI FARMINA SATIS NOKTASINDAN ******** ARACILIGI ILE MATISSE KITTEN MAMA SATIN ALDIM 10 KG.FAKAT GELEN MAMANIN DAHA ONCEKI 1.5 KILO OLARAK ALDIGIM MAMA ILE ALAKASI YOK TANE VE SEKILLERI DEGISIK DAHA YAGLI VE KEDILERDE DISKIDA KAN YAPTI.ELİNDE 1.5 KILOLUK MAMA RESMI OLAN VARSA YUKLERSE SEVINIRIM

17 CEVAP

ZehraBulutt

Matisse kitten sanırım bu, biz de yavruyken kullanıyorduk kedime, taneleri daha inceydi bu kadar kalın değildi. Ama şekil değişikliği yapılmış olabilir, farklı ülkelerde fabrikaları oluyor, bu sefer diğer fabrikanın ürünü gelmiş olabilir. Farminayla iletişime geçin, sizden fotoğraf isteyip sahte olup olmadığını söylüyorlar. Bir kere ben de böyle bir durum yaşamıştım, paketin ağzı değişik kapatılmıştı, bazen makinelerin fazla baskı uyguladığını ürünün orijinal olduğunu söylemişlerdi.

sekerfare21

Bu firmayla ilgili ben de baslik acmistim, sattiklari urunler normalden cok cok daha ucuz diye endiselenmistim. Actigim basliga bakayim dedim orada basklarinin da endislerinin oldugu sikayetler paylasilmisti ama site kaldirmis basligi. Sahte mama gonderdikleriyle ilgili yorumlar internette var fazlasiyla. Ancak endiselenmeden once diger mesajlari da beklemek lazim. Tanidik petshop bana Turkiye’de sahte mama ureten yer yok, olsa haberim olur demisti.

yusufsaygin2

Alomama'dan lütfen ürün almayın, aldırmayın. Şikayetvar gibi birçok sitede şikayet edilmiş zaten bu firma.

emre3674

evet aldığım 1,5 kiloluk mamaların taneleri daha kucuk ve ince rengide daha koyu.Fakat bu gelen mamanın alakası yok matisse kitten kedilerim çok nazlı yiyordu ama herhangi sağlık sorunu olmamıştı.Bu gelen mamaya resmen saldırıyorlar ve dışkılarında verdiğim günden beri kan oluştu veteriner mamadan büyük ihtimalle dedi bakalım farminaya yazdım sonuç ne olacak

sekerfare21

Ayni sekilde farmina ile de iletisime gecebilirsiniz. Musteri hizmetleri hizli cevap veriyor. Mamanin, seri numarasinin yazdigi bolumun ve ambalajinin fotograflarini gonderirseniz mail olarak cevap verirler.

QueenMete

Benim elimde var matisse kitten mama petlebiden almıştım. Fotoğraf nasıl atabilirim söylerseniz yollayayım.

emre3674

https://imgur.com/upload?beta bu linke girip resmi seçin yada kaydırıp üzerine bırakın 1 dk içerisinde resmin sağ üst köşesinde url adresi çıkacak copy deyip yoruma yapıştırmanız yeterli

emre3674

farmina ile görüştüm ambalaj kodu orjinal dediler ama içerik ve taneleri hakkında net birşey söyleyemediler ücretsiz değişim teklifinde bulundular

QueenMete

Matisse kitten mama
(https://imgur.com/ZlI5GYB)

QueenMete

Bendeki mana koyu kahve ve iri gibi... yani sizin attığınız foto ile aynı geldi bana.

emre3674

şimdi ki mamaya benziyor evet aynı gibi hatta internetten mi aldınız mamayı ? ben gidip 1,5kıloluk agzı kapanabılır paket alıyordum çabuk mama adlı firmanın ankara dikmendeki yerinden.ilk defa internetten aldım ve mama çok değişik geldi sizin mamada sahte olabilir üstteki arkadaşın dediği gibi taneleri daha küçük ve ince,bu mamalar gibi kalp şekline benzemiyordu sizde aldığınız mamayı farminaya bir sorgulatın derim...Alo mama şikayet yazınca google a birçok şikayet var çıkıyor sahte diye iyice şüphelendim

emre3674

https://imgur.com/tso1hj1 bunun gibi bircok sikayet var biraz daha iyisi olsun derken farkinda olmadan sahte urunleri satiyorlar eger daha once kullanmadiysaniz sahteligini anlama sansinizda olmuyor ve parayla hayvanimizin sagligini bozuyoruz.bu arada ALOMAMA farmina nin resmi saticisi bilginize

QueenMete

@emre3674 ben 2. Kez petlebiden alıyorum. Açıkçası mamanın sahtesi olacağı hiç aklıma gelmezdi...

QueenMete

@emre3674 açıkçası ilk defa sahiplendiğim kişinin tavsiyesi üzerine aldım ama şekli rengi konusunda hiçbir fikrim olmadı. Ben de 1,5 kg lık paketlerden alıyorum. 1. Paket yeni bitti bugün 2. Pakete başlıyorum. Şu an şoktayım resmen ama petlebi yapmaz bunu diye içimden geçmiyor değil.

QueenMete

Farmina ile görüştüm artık mamaya renklendirici karıştırmadıkları için bu renkte olduğunu ve manaların şekliyle ilgili bir sıkıntı olmadığını açıklayan uzunca bir mail yollamışlar. LOT numarası da sorgulandı hiç bir problem yok. Petlebiden almaya devam edeceğim.