Büyük Irk Yetişkin Köpek Mama Önerebilir Misiniz?

damlaberdan

Kangal ırkı 2 tane 14 aylık köpeklerim için

2 CEVAP

yaprakonur

Ayırabileceğiniz bütçeyi bilmeden bir şey demek zor.
Orijen ve Acana birçok kişinin en iyi markalar olduğu konusunda hem fikir olduğu markalar ama fiyatları yüksek.
Arkalarından N&D geliyor. Bunlar tahılsız protein oranları yüksek mamalar, her köpeğe iyi gelmiyorlar, özellikle hareketsiz köpeklerde problem yaratıyorlar.
Ardından az tahıllı seçenekleriniz geliyor. Mystic Türkiye üretimi, içerik olarak N&D az tahılıyla yarışan bir mama, fiyat olarak da çok daha uygun olduğundan bir seçenek olabilir.
Kısaca mamaya vermeye gönüllü olduğunuz parayı belirleyip o fiyat bandındaki ürünlerin içeriklerini kıyaslamanız gerek.
Her mama her köpeğe iyi gelmiyor o yüzden tüm mamalar hakkında kötü yorumlar da iyi yorumlar da duyarsınız, sizin kendi köpeğiniz ve bütçeniz için uygun olanı seçmeniz gerek.