Kedi Uzaklaştırıcı Kullanan?

dddkkkks

kedim üç kere koltuğa işedi hala kazmaya çalışıyor güzelce silmeme rağmen kedi uzaklaştırıcı alsam işe yarar mı kullandığınız etkili bi marka var mı

3 CEVAP

yusufsaygin2

Direkt olarak kimyasal içerikli olduğu için önerilmiyor sanırsam. Sirke, soğan gibi yöntemler de etkili oluyor diye okumuştum.

Elifozdemrrr

Koltuğa isemesinin başka bir sebebi vardır illaki ya kumuyla alakalı ya psikolojik olarak veterinere danışın derim çünkü normal değil bu durum

dddkkkks

koltuğu bol sirke ile sildim ama bana mısın demiyor iki oyuk desenli koltuk oyuklara yapıyor sürekli yastık koymak zorunda kalıyorum