Balkon File Kime Yaptıranilirm?

afindas

merhabalar özür dilerim öncelikle bu sıralar sorularımla platformu oldukça rahatsız ediyorum.
metrekaresi 12 liraya kaliteli kedi filesi buldum yalnız satıcı montajını kendiniz yapın diyor benim yapma imkanım yok gibi bunu ücreti karşılığında(kendi satın aldığım fileyi) kime yaptırabilirim sizce?

8 CEVAP

yusufsaygin2

Merhabalar, baya ucuza bulmuşsunuz. Aldığınız yeri atar mısınız?

yusufsaygin2

Ayrıca nalburlar ve bazı petshoplar yapıyor bu montajı.

Ozge00

Ben pvc pencere kapi yapan bi yere sormuştum yapariz dedi ama tabi ucretli. Yakınınızdaki yerlere bi sorun

afindas

başlıkta yazım hatası olmuş kusura bakmayın.

Ecem3535

Biz yaptırdık, montajı çok zor. Bu işi bilen birisine yaptırmanız en doğrusu.

afindas

evet haklısınız ama bilen kişi kim bu işi kim yapabilir?

afindas

@yusufsaygin2 https://www.uzmanguvenlikfilesi.com/malatya-balkon-filesi---0530-340-89-00
linke iletişim numaraları var kayseriden kargoyla gönderiyorlar ben daha alıp görmedim kalite konusunu kendiniz araştırın

afindas

@Ozge00 ne kadar ücret istemişlerdi hatrınızda kaldı mı?