Bir Dişi Kedi İle Bir Muhabbet Kuşu İyi Anlaşa Bilir Mi?

ESMelek_PRO

Muhabbet kuşum erkek ve ben yeni bir tane kedi almak istiyorum iyi anlaşa bilirler mi?

7 CEVAP

Queeninannesi

Arkadaşımın da kedisi var o da geçici olarak kuş aldı kedisi sadece izliyodu kafesin yanında. Ama birinden vazgeçmelisiniz bence kuş sürekli kafeste kalırsa ona da yazık :/

Queeninannesi

Bence anlaşamazlar çünki kediler uçan kaçan şeyleri yakalamaya bayılır :) o yüzden sanmıyorum

ESMelek_PRO

Bilgilendirme biz için teşekkür ederim

ESMelek_PRO

Ama birşey daha sorcam kuş kafesteyken birşey yapar mi

ESMelek_PRO

Tmm teşekkürler

karamrve

benim bi kuşum bi de kedim var alıştıran arkadaşlar var ama ben yavruluğundan beri ne yaptıysam alıştıramadım yalnız bırakmaya gelmiyor kafesin üstünde hemen. kafese patilerini sokmaya çalışıyor Allah korusun bi tırnak atsa gitti zaten avlamaya çalışıyor sürekli kuşumu hep bi odada kitli tutuyorum psikoloji bozuldu hayvanın ordan oraya kaçırıyorum evde valla

karamrve

benim bi kuşum bi de kedim var alıştıran arkadaşlar var ama ben yavruluğundan beri ne yaptıysam alıştıramadım yalnız bırakmaya gelmiyor kafesin üstünde hemen. kafese patilerini sokmaya çalışıyor Allah korusun bi tırnak atsa gitti zaten avlamaya çalışıyor sürekli kuşumu hep bi odada kitli tutuyorum psikoloji bozuldu hayvanın ordan oraya kaçırıyorum evde valla