Kedim Islak Çamaşırlara İşemiş

Minnakpatipuki

1,5 yasinda erkek kısır kedim leğende asilmayi bekleyen ıslak çamaşırlara işemiş. Daha once hic kumu disinda bi yere cis kaka yapmadi. Sebebi nedir acaba hic karsilastiniz mi böyle bir durumla?

5 CEVAP

Anonymus552223

Arasira ayak havlusuna yapiyor ortada birakamiyorum, eşeleyecegi bir yer olmus camasirlar d ao yuzden yapmistir

KosanKelebek

Belki kedilerin plastik legenlere zaafı vardır benim kız da çamaşır legenine iki kere kaçamak çiş yaptı :) normalde çok temizdir. Bundan önceki rahmetli oğlum da çamaşır legeni görünce hemen icinine girip eselemeye başlardı. Fark etmezsek bitti :)

Zeytin3427

kumu temizmi belkide o yüzden yapıyodur

Minnakpatipuki

Kumu temiz o yuzden şaşırdım bende

Minnakpatipuki

Bidaha ortada çamaşır birakmicam artik bende :)