Yavru Kedim İçin Ödül Maması Önerir Misiniz

Ecem3535

3 aylık erkek tekir kedim var. Bazı komutları öğrenmesi için ona ödül mamalı bir yol denemek istiyorum. Bu konuda öneriniz ne olabilir? Teşekkürler ????

6 CEVAP

zimmer

Dreamies

bbeyzvv

gimcat in multivitamin tabletleri var bizimkiler bayıldı

Ozge00

Evet kedi gözüme biraz zayıf gözüktü. Ödül maması ve yas mama kilo almasına yardımcı olabilir.

aysglklm

Animonda milkies omega3 ve gimcat peynirli yuvarlak taneli olan bide gimcat biftekli kullandım hepsine bayıldı tercih sizin

veganggx

Benim 3 yavru hiçbir ödül mamasını schesir yaş mama kadar sevmiyor. Özellikle balıklı olanları.

irmak520

Reflex?