Kedime Ton Balığı Verebilir Miyim

merveylebadem

Poşet ton balığı almıştım denemek için (konserve değil) ama sevemedim. Kedime azıcık versem sorun olur mu ya da sokakta baktıgım bikaç kedi var onlara da vermek istiyorum yoksa çöpe gidecek

7 CEVAP

Ozge00

Yağını süzüp veriyorum ben. Aşırı yağlı oluyor çünkü. Ayçiçek yağı ve zeytinyağı vardi benim aldığımda baya

Gelyahron

Bazı ton balıklarında tuz ve ayçiçek yağı fazla oluyor. Tek seferlik sorun oluşturmaz

arest1234

vermeyin ton baligi yağli kedilerde pek sevmez..

Nazzz000

Ben yağını süzüp veriyorum az veriyorum ama. Bazende kuru mamasına karıştırıp veriyorum. Benim oğlum çok seviyor ton balığını.

yusufsaygin2

Kedilerin mamalarında bulunan ton balığı ile bu paket ton balıkları aynı değil. Bunun yarardan çok zararı olacaktır kedinize.

sudeogrk

Ben de yağını iyice süzüp veriyorum. Bir sorun yaşamadık.

iidyl

ben konserve ton balığını suyun altına tutup tuzunu yağını alarak verdim bir defa. herhangi bir sorun da yaşamadık bayıla bayıla yedi.

direkt paketten çıktığı gibi vermeyin yağını süzüp biraz suyun altına tutun bence.