Malt Kullanımı

venniee

arkadaşlar bende gimcat antihairball malt var 6 ay olana kadar kullanmıcaktım kedin şuan 4.5 aylık. Fakat aşşşırı tüy döküyor diye veterinerde zoovital diye bir markanınkini vermiş. Gimcatin gramı 20 olduğu için onunla başladım. Her gün 1-2 cm arası veriyorum falat her gün vermem doru oluyor mu bilmiyorum, ve bittiğinde diğer malta direk geçil yaparsam tüy dökümü(mama geçişlerinde olduğu gibi) veya kötü bi etki bırakır mı? malt konusunda yardım ederseniz sevinirim(:

3 CEVAP

Ayseenur10

Aslında arkasında yazar ne kadar verilmesi gerektiği. Bazıları günlük verilebiliyor bazı Maltlarda sürekli kullanımda mineral vitamin eksikliklerine neden olur yazabiliyor. Gimcat haftada 2-3 gün verin yazıyordu yanlış hatırlamıyorsam

venniee

üstünde daily yazıyor

Ayseenur10

O zaman her gün vermeniz sorun olmaz