Köpeğim Değişik Davranışlar Sergiliyor.

barnshc

1 hafta önce yavru bir köpek aldık. Kangal yavrusu. Çok fazla ayağımıza saldırıyordu neyse onu alıştırdık bugün de ilk defa banyo yaptıralım dedik. Fakat kaçtı çok korkuyor sonra peşimize gelip hırlıyor sonra bahçemizde hortumlarımız var ona saldrıyor.
Sanırım diş çıkarıyor ama emin degilim köpegimin psikolojik sıkıntısı var mı?

1 CEVAP

yaprakonur

Köpekler genelde yıkanmaktan hoşlanmazlar.
Anlattıklarınız bence durumu yorumlamak için yeterli değil, oyun yapıyor da olabilir bir sebepten saldırganlık belirtileri gösteriyor da.

Diş çıkarıyor olabilir demişsiniz, kaç aylık? Diş çıkarma dönemleri 5 - 6 ay arası oluyor.