Kedime Neler Oluyor?

Franke

12 aylık scotish fold kedim son 3 gündür aşırı derecede tüy döküyor mama değişimi yapmadım yaş mama da oldum olası yemiyor zaten günde 2 kez tarammama ragmen bir kaç gündür önüne geçemedim çözüm nedir?

4 CEVAP

sudeogrk

Stresten kaynaklı olabilir. Hava değişimi etkilemiştir.

Billthet12

Bu aralar herkeste aynı sorun var, bizde de ne yazık ki. Havalar çok sıcak bu yüzden çok tüy döküyorlar.sıcakta nasıl biz yemek yemek istemiyorsak onlar da aynı şekilde. Endişelenmeyin hemen ,idrarını ve kakasını kontrol edin. Kakasını günde bir kez veya iki günde bir yapıyora sorun yok . kusup kusmadığına bakın.tüy kusabiliyorlar bu dönemde

Gulsahka

yaş mama neden yemiyor? dikkat edin ileride böbreklerde sorun yapıyor bu durum.

dilaraxx

Yaş mama olayına bir çözüm bulmalısınız, ileride istemediğiniz sorunlara yol açabilir, yaş mama su ihtiyaçlarının büyük bir kısmını karşılıyor.