Kedim Kafayı Yedi

kaanpolat

Artık ne yapacağımı şaşırdım ufacık boyu var şu yaptığına bakın kapıya çıkmış

10 CEVAP

sudeogrk

Kediler çok acayipler ya ahahahahahah heryerden toplayabilirsiniz.

Anonymus552223

Kapinin arasina bisey koyun kapi carpar falan sıkışmasin

tuanaerol5755

Bizimki koltuktarın altini delmis girip cikiyor

yusufsaygin2

Ne güzel oyuncu bir kediniz var işte :D

Melike0nur

Benimki de çıkıyor. Ne sorun var ki bunda?

blue_hpood

siz benimkinin neler yaptığını duysanız bir de:D

Zeytin3427

o yaramaz oraya çıkmak için ne geometri fizik hesabı yapmıştırdır :))

AnneRoss

Hahahhah sıpa tipe bakk, bizimki de duşakabinin tepesine çıkar aklına esince. Yüksek yerlerden insanları izlemeyi seviyorlar, bi nevi balkonundan halkını izleyen kral/kraliçe gibi :D

kaanpolat

Çıkıyor inmiyor bir sorun yokta boşluğuna gelip düşer diye korkuyorum

nilayy24

Kediler yüksek yerleri severler çok normal bu